Loading

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto zaprasza na mecz Polska - Kolumbia. Gołdapska strefa kibica w parku miejskim przy pl. Zwycięstwa wystartuje o 19:00 w niedzielę, 24 czerwca.

Prawdziwy ojciec to wzór, oparcie i przyjaciel.

Z okazji Dnia Ojca, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tatom.

Tomasz Rafał Luto, Burmistrz Gołdapi

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto w środę, 20 czerwca, przekazał sołtysom laptopy, które będą narzędziem w poprawie elektronicznej komunikacji z Urzędem Miejskim.

W najbliższą sobotę, 23 czerwca, zajęcia rekreacyjno-sportowe, realizowane w ramach projektu pn. "Parki Przyjaźni 2", poprowadzi Damian Szafran wraz z zawodnikami klubu Husaria Gołdap.

Urząd Miejski informuje, iż od piątku, 15 czerwca, nasza gmina objęta jest żółtą strefą ochronną w zakresie obostrzeń związanych z zapobieganiem afrykańskiemu pomorowi świń (ASF).

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto zaprasza na mundialowy pojedynek Polska – Senegal.

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza na mecze reprezentacji Polski na dużym ekranie.

W najbliższą sobotę, 16 czerwca, w ramach zajęć rekreacyjno-sportowych, realizowanych w ramach projektu pn. "Parki Przyjaźni 2", odbędzie się spotkanie z hodowcą psów rasy alaskan malamut, panem Krzysztofem Domańskim.

W związku z pogłębiającą się suszą Urząd Miejski w Gołdapi podaje do wiadomości informację burmistrza Gołdapi Tomasza Luto: W punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi dostępne są wnioski o oszacowanie szkód spowodowanych suszą w uprawach rolnych.

W poniedziałek, 11 czerwca, burmistrz Gołdapi Tomasz Luto spotkał się z przedstawicielami zarządów gołdapskich ogródków działkowych.

Burmistrz Gołdapi ogłosił konkursy na stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gołdapi, Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi, Szkoły Podstawowej nr 5 w Gołdapi oraz Szkoły Podstawowej w Grabowie.

Urząd Miejski informuje, iż dyżurny synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że na terenie powiatów: ełckiego, giżyckiego, gołdapskiego i olecki prognozowane są burze z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm lub opadami gradu oraz porywami wiatru do 75 km/h.

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza na gminne obchody Dnia Strażaka w sobotę, 9 czerwca przy remizie OSP w Dunajku.

W tym roku Gołdap będzie gospodarzem dożynek diecezjalnych. Odbędą się one 8 września przy Promenadzie Zdrojowej.

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza do uczestnictwa w wycieczce rowerowej - ciekawej formie zajęć sportowych, realizowanych w ramach projektu "Parki Przyjaźni 2".