Loading


GOŁDAP. 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w Biegu na Orientację, organizowane przez Sekcję Wychowania Fizycznego i Sportu 15 Pułku Przeciwlotniczego. W ramach zawodów rozegrana zostanie druga runda Mistrzostw Warmii i Mazur w Biegach na Orientację. Rozpoczęcie tej imprezy sportowej zaplanowano o godzinie 11.00. Biuro zawodów rozpocznie pracę od godziny 8.15.

Przewidzianych jest 14 kategorii (dotyczących wszystkich klasyfikacji rozgrywanych w ramach pucharu) oraz trzy kategorie rekreacyjne (niepunktowane) dla zawodników początkujących, dzieci oraz rodzin.
Ponadto w ramach zawodów rozegrana zostanie klasyfikacja służb mundurowych o Puchar Dowódcy 15 Pułku Przeciwlotniczego, w kategorii kobiet i mężczyzn open.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, numer licencji PZOS (w przypadku posiadania), nr chipa (w przypadku posiadania) należy przesyłać do dnia 15 kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://osirgoldap.pl Opłaty startowej należy dokonać w dniu zawodów w centrum zawodów, w niżej podane kwocie:
  - kat. K10, M10 - bez opłat
  - kat. K12, M12, K14, M14 - 5 zł
  - kat. K16, M16, K18, M18 - 5 zł
  - kat. K20, M20 i starsze - 10 zł

Opłaty startowej nie wnoszą uczestnicy biegu na trasach rekreacyjnych. Podane kwoty wpisowego nie zawierają ewentualnych kosztów wypożyczenia chipa.

W pobliżu miejsca startu odbywać się będzie festyn promujący zdrowie „Więcej ruchu więcej zdrowia”. Organizatorzy zapewnią wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dodatkowo od marca, w każdą sobotę o godz. 9.00, dla wszystkich chętnych odbywać się będą treningi w Lesie Kumiecie. Zbiórka przy leśniczówce przy ul. Świerkowej 43.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie https://www.facebook.com/BnOGoldap