Loading


GOŁDAP. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak można podsumować tegoroczny bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi. W dniach 16, 17 i 18 stycznia odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa zorganizowana przez dyrekcję szkoły, radę rodziców, kadrę pedagogiczną oraz sponsorów.

Jako pierwsi bawili się najmłodsi wychowankowie SP3: przedszkolaki wraz z rodzicami. Następnego dnia szalona zabawa towarzyszyła dzieciom z klas 1-3 . Ukoronowaniem trzydniowej imprezy były tańce starszych dzieci z klas 4-7. Organizatorzy zapewnili piękne, karnawałowe dekoracje, energiczną muzykę i upominki dla wszystkich dzieci. Pojawił się Święty Mikołaj, piękna królewna i sympatyczne bajkowe stwory.

W każdym dniu balu największą atrakcją był wybór królowej i króla. Przebrania były tak pomysłowe i atrakcyjne, że wybór najpiękniejszych sprawił członkom jury nie lada kłopot. Najwyżej ocenione zostały przebrania wykonane własnoręcznie. Nagroda za włożony w przebranie trud okazała się adekwatna. Zwycięzcy otrzymali tablety oraz inne atrakcyjne upominki.

Przez wszystkie 3 dni imprezę prowadził przewodniczący rady rodziców Krzysztof Jurewicz. Na zakończenie imprezy dyrektor szkoły Leszek Retel obiecał, że bal odbędzie się również za rok.


fot. Monika Wójtowicz, Andrzej Puza