Loading


GOŁDAP. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas młodszych Szkoły Podstawowej w Galwieciach wzięły udział w wycieczce szkolnej do Suwałk.

GOŁDAP. 21 marca w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się IX Turniej Ekologiczno-Przyrodniczy pt. "Przyjaciele Przyrody" w którym wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas 1-3.

GOŁDAP. W pierwszym dniu wiosny, 21 marca w naszej szkole z inicjatywy samorządu uczniowskiego, Szkolnego Koła Wolontariatu i rady rodziców, odbył się kiermasz wiosenno-wielkanocny.

GRABOWO. 16 marca przedszkolaki z Grabowa uczciły Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii.

GOŁDAP. 6 marca uczniowie z klas 3e i 3d wraz z wychowawczyniami Beatą Galińską i Beatą Jusińską uczestniczyli w kuligu zorganizowanym na terenie Lasu Kumiecie.

GALWIECIE. 12 marca gościliśmy w naszej szkole panią Magdalenę Nagłoską-Hołdys. Przeprowadziła ona zajęcia ph. „Zachowaj trzeźwy umysł. Bezpieczeństwo w internecie”.

GOŁDAP. W tym roku w naszej szkole obchody upamiętniające żołnierzy wyklętych trwały dwa dni.

GRABOWO. 27 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie wzięli udział w ciekawych zajęciach.

GRABOWO. 1 marca obchodzimy polskie święto państwowe - Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W tym roku w naszej szkole apel upamiętniający wydarzenia związane z tym świętem odbył się nieco później ze względu na wysoką absencję spowodowaną panującą grypą.

GOŁDAP. 23 lutego czterolatki „Delfinki” z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 wybrały się na kulig do Lasu Kumiecie.

GOŁDAP. 23 lutego klasa 4a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wybrała się na narty na Piękną Górę. Pogoda była wyśmienita.

GOŁDAP. Przedstawiciele gołdapskiej Komendy Powiatowej Policji przeprowadzili zajęcia profilaktyczne z uczniami Technikum i Szkoły Zasadniczej w Zespole Szkół Zawodowych w Gołdapi.

GOŁDAP. Grupa uczniów z klasy 4a z SP 3 Gołdap wzięła udział w akcji „Zapełniamy puste brzuszki - szkolny karmnik”. Bez wsparcia ludzi, stare, osłabione, bądź mniej doświadczone ptaki mają marne szanse na przeżycie w okresie mrozów i opadów śniegu.

GOŁDAP. W tym roku pięciolatki A z SP3 w Gołdapi postanowiły uczcić swoje babcie i swoich dziadków w szczególny sposób. Z okazji ich święta przygotowały montaż słowno-muzyczny.

GRABOWO. 28 lutego przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 mieli okazję oglądać przedstawienie teatralne w wykonaniu artystów z białostockiego Studia Artystycznego Arena.

GOŁDAP. Wczoraj uczniowie z wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej nr 3 za zgodą proboszcza ks. Czesława Króla zbierali pieniądze na leczenie chorego na raka Damiana.

GOŁDAP. Wystarczą kredki i flamastry, żeby zaprogramować... Ozobota. To robot, który poprzez zabawę wprowadza młodzież w świat algorytmów, robotyki i nowych technologii.

GOŁDAP. Na dworze zima trzyma, a pięciolatki A z SP3 w Gołdapi promując zdrowy styl odżywiania postanowiły wspólnie z mamą Ingi Puchalskiej zrobić sok owocowo-warzywny.

GRABOWO. W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu panowała bardzo kosmiczna atmosfera. Dzieci miały okazję dowiedzieć się co to jest przestrzeń kosmiczna, niebo oraz kto to jest kosmonauta.

GOŁDAP. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak można podsumować tegoroczny bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego człowieka. Dziadkowie czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków zawsze poświęcą czas, potrafią pocieszyć, przytulić, są cierpliwi, a przede wszystkim bezgranicznie kochają.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci podczas spotkań z maluchami w ramach akcji „ASY zawsze zapinają PASY” namawiają, by to właśnie dzieci przypominały rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Prawidłowo zapięty pasy bezpieczeństwa podczas zderzenia chronią nas przed urazami i potrafią uchronić życie.

GOŁDAP. W ostatnim czasie przed świeżo upieczonymi czytelnikami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, wystąpili zaproszeni przez bibliotekarkę uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gołdapi.

GOŁDAP. 23 lutego Bibliotekę Publiczną w Gołdapi odwiedzili uczniowie kl. 1a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi wraz wychowawczynią Aliną Oleszczuk.

GOŁDAP. Dzieci z grupy „Delfinki” z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wzięły udział w w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Krecik poznaje Polskę”.

GOŁDAP. Po raz kolejny Julia Karwel, uczennica klasy 3g gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, została laureatką na szczeblu krajowym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”.

GOŁDAP. W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi trwa realizacja projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”. Biorą w nim udział osoby w wieku od 18 do 24 lat, pozostające bez zatrudnienia.

GOŁDAP. W ramach warsztatów kulinarnych pod hasłem Masterchef Junior dzieci z grupy pięciolatków po raz kolejny wcieliły się w rolę kucharzy. Tym razem przedszkolaki zostały zaproszone na zajęcia do zaprzyjaźnionej restauracji, gdzie ich zadaniem było przygotowanie pizzy z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy.

GOŁDAP. W czwartek, 15 lutego, w oddziale czterolatków w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbyło się wyjątkowe spotkanie. Dzieci świętowały bowiem dzień babci i dziadka.

GRABOWO. Uczniowie z klasy 3b z wychowawczynią Mają Zaniewską już po raz kolejny uczestniczą w programie Zdrowie - Nietrudne mającym na celu kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów klas 1-3.

logowanie