LoadingREGIELE. Wczoraj około godziny 15:30 oficer dyżurnym policji otrzymał informację, że w Regielach w rowie leży volkswagen bora. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 24-letnia kierująca na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem i zjechała do przydrożnego rowu. Kobieta jechała z młodszą o kilka lat pasażerką. Na szczęście nic poważne im się nie stało. Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek. Przypominamy! Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii. Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drodze są trudne, robią się bardzo zmienne, zdradliwe i niebezpieczne.

KPP w Gołdapi

 

 

Komentarze  

~Józef
+2
(2/0)
# ~Józef
2018-02-14 08:00, IP: 5.174.40.*
W ciągu 2 lat, to już trzeci wypadek w tym miejscu(łącznie z zabraniem rannego przez helikopter bezpośrednio z drogi). Mimo ograniczenia prędkości do 70km/h, pomimo częstych, radarowych patroli policji w tym miejscu-brawura połączona z niedoświadczeniem młodych kierowców bierze górę nad rozsądkiem. Ciekawostką jest fakt, że piaskarka z solą pojawiła się na łuku drogi szybko, po interwencji policji, szkoda, że nie wcześniej. Niestety samochód do kasacji "cud", że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.
Zgłoś komentarz