Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. Policjanci otrzymali wczoraj informację od mieszkanki powiatu gołdapskiego, że na dróżce leśnej na obrzeżach Puszczy Boreckiej znalazła rower i leżące obok ciało mężczyzny.

GOŁDAP. Do wypadku dwóch rowerzystek doszło wczoraj około godziny 17.30 na ścieżce pieszo-rowerowej na ul. Wojska Polskiego w Gołdapi.

GOŁDAP. 37-letni Andrzej *** to mieszkaniec Gołdapi. 8 czerwca br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny. Mężczyzna jechał szlakiem Green Velo z Gołdapi w kierunku Boćwinki.

GMINA GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich zatrzymali pijanego rowerzystę. Mieszkaniec gminy Gołdap miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

POWIAT GOŁDAPSKI. W miniony weekend na drogach naszego powiatu policjanci przeprowadzili kolejne działania pod nazwą "Alkohol i narkotyki". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość blisko 120 kierujących.

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci przedstawili zarzut kradzieży 18-latkowi, który okradł swojego ojca.

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi odzyskali skradzionego volkswagena passata o szacunkowej wartości 70 tys. zł.

GOŁDAP. Do wypadku pijanych rowerzystów doszło przed godziną 21 na ścieżce pieszo-rowerowej na ul. Żeromskiego w Gołdapi. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

POWIAT GOŁDAPSKI. Na nic prośby, groźby i apele, na niewiele uświadamianie i edukacja. Policjanci wciąż zatrzymują kierowców, którzy decydują się na jazdę po alkoholu.

GOŁDAP, BOĆWINKA. W miniony weekend policjanci z Gołdapi „złapali” dwóch kierujących, którzy wyjechali na drogę będąc pod działaniem alkoholu. Rowerzysta z wynikiem 2,5 promila, a kierowca opla z blisko 1,5 promila już wkrótce odpowiedzą przed sądem

BOTKUNY. Nastolatek trafił do szpitala po zderzeniu z samochodem osobowym, do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu ścieżki rowerowej Green Velo i drogi wojewódzkiej nr 651 w Botkunach.

GOŁDAP. Wczoraj właściciel jednego z gołdapskich sklepów poinformował oficera dyżurnego policji, że zatrzymał w sklepie dwóch mężczyzn, którzy usiłowali ukraść towar ze sklepu.

GOŁDAP. Wczoraj do pracownicy PCPR w Gołdapi zadzwonił mężczyzna z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Powiedział, że bombę podłożył, ale nic nikomu się nie stanie.

DROGA GOŁDAP-JABRAMOWO. We wtorek tuż po godz. 3 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi został poinformowany, że pomiędzy Gołdapią a Jabramowem samochód zjechał do rowu.

POWIAT GOŁDAPSKI. Policjanci z Gołdapi zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Sprawca został ujęty dzięki obywatelskiej postawie jednego z mieszkańców.

GOŁDAP. Mimo licznych apeli i opisywanych ku przestrodze przykładów osób pokrzywdzonych przez oszustów działających metodą "na policjanta”, nadal zdarzają się sytuacje, w których seniorzy tracą oszczędności życia. Wczoraj 66-letnia gołdapianka przekazała oszustom 3,5 tysiąca złotych.

GMINA GOŁDAP. 44-latni kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

GOŁDAP. Policjanci z Gołdapi pomogli mężczyźnie, który zatrzasnął się w bagażniku swojego samochodu. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, mężczyzna wydostał się na zewnątrz.

GOŁDAP. Do tragicznego wypadku drogowego doszło po godzinie 17 na drodze krajowej nr 65, kilkaset metrów przed przejściem granicznym. Nie żyje mężczyzna - pasażer auta, które dachowało.

POWIAT GOŁDAPSKI. W poniedziałek na terenie powiatu gołdapskiego policjanci z wydziału ruchu drogowego przeprowadzili działania „Trzeźwy autobus”. Kontrolowali przede wszystkim autobusy przewożące dzieci.

GOŁDAP. Podczas weekendu funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali Rosjan poszukiwanych przez polskie sądy za nieopłacone kary grzywny.

22-letni Wojciech R. jadąc ulicą 1 Maja przekroczył dopuszczalną prędkość o prawie sto kilometrów na godzinę. Przy ulicy tej znajduje sie szkoła Podstawowa nr 2.

GOŁDAP. Zarzuty pobicia grupy Białorusinów na tle narodowościowym postawiła trzem gołdapianom Prokuratura Rejonowa w Olecku. To pokłosie zdarzenia, do którego doszło w niedzielę 8 kwietnia w Gołdapi.

DW650. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielę na drodze pomiędzy Gołdapią a Wronkami Wielkimi. W efekcie niewłaściwego wyprzedzania kierująca vw passatem doprowadziła do kolizji.

KOŚMIRDY. Nie ma dnia w ostatnim okresie, by strażacy nie gasili jakiegoś pożaru trawy. Nie inaczej było i dziś. Tym razem jednak ogień „wszedł” też do lasu i zrobiło się bardzo groźnie.

GOŁDAP. W związku z prowadzonym postępowaniem gołdapscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 8 kwietnia na ul. Suwalskiej w Gołdapi, w okolicy wieży ciśnień.

GOŁDAP. Policjanci z gołdapskiej drogówki wczoraj zatrzymali prawo jazdy 45-latkowi, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego.

GOŁDAP. 29-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego jechał skuterem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

AUGUSTÓW. Prokurator Rejonowy w Augustowie poszukuje listem gończym Zbigniewa B. 53-letni mężczyzna ostatnio był zamieszkały w Kozakach.

SUWAŁKI. Prokurator Rejonowy w Suwałkach poszukuje listem gończym gołdapianina Szymona R.

logowanie