Loading


GOŁDAP. Gołdapscy policjanci wspólnie z olecką prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko trzem mężczyznom w wieku 25, 23 i 21 lat, którzy dotkliwie pobili 33-letniego mieszkańca Gołdapi. Dodatkowo jeden ze sprawców usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego, którym stał się przypadkowy świadek zdarzenia.

GOŁDAP. W Gołdapi doszło do kradzieży stelaża wózka „Modi Buggy”. Niepełnosprawny chłopiec nie może się bez niego przemieszczać.

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci prowadzili w tym tygodniu działania ph. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas nich szczególną uwagę zwracali na zachowania kierowców wobec pieszych oraz sprawdzali, czy piesi i kierujący jednośladami nie łamią zasad przepisów ruchu drogowego. Mundurowi rozdawali również elementy odblaskowe.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili nielegalne towary o szacunkowej wartości ponad 48 tys. zł.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujęli sprawców pobicia i pomogli poszkodowanemu 19-latkowi.

GOŁDAP. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. 34-letni gołdapianin kierował jednośladem mając prawie 3 promile alkoholu we krwi.

GOŁDAP. Do kolizji dwóch aut osobowych doszło dziś po południu na ul. Armii Krajowej w Gołdapi.

GOŁDAP. We właściwym miejscu o właściwym czasie znaleźli się policjanci z gołdapskiej komendy na jednej ze stacji paliw. Zatrzymali na niej 31-letniego pijanego mężczyznę przewożącego dwoje niemowląt.

POWIAT GOŁDAPSKI. Ponad 130 kontroli trzeźwości wśród kierowców na drogach powiatu gołdapskiego. Wynik: wszyscy trzeźwi. To podsumowanie akcji „Alkohol i narkotyki”, która odbyła się w Dzień Kobiet.

GMINA GOŁDAP. Przed południem z drogi wojewódzkiej nr 650 do rowu zjechał i przewrócił się samochód ciężarowy. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

GOŁDAP. Wczoraj około godziny 18.50 w centrum Gołdapi doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy.

GOŁDAP. Przedwczoraj w nocy funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi 3 obywateli Litwy, którzy usiłowali ominąć kontrolę graniczną na wyjazd z Polski. Jak się okazało kierowca był pijany.

GOŁDAP. Ponad 600 paczek papierosów próbował przemycić w autobusie mieszkaniec Gołdapi.

GOŁDAP. Wykryty przemyt oraz zatrzymanie osoby uchylającej się od stawienia na przesłuchanie to efekty kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy KAS na przejściu granicznym w Gołdapi.

KOZAKI. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było prawdopodobnie przyczyną zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 65.

REGIELE. Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 65 w Regielach. Kierująca volkswagenem zjechała do przydrożnego rowu.

GMINA GOŁDAP. Policjanci interweniowali wobec 33-latka, który awanturował się z rodziną. Prosto z domu trafił do policyjnej celi, a stamtąd do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok.

POGORZEL. Wczoraj w Pogorzeli przed godz. 13:00 policjanci zauważyli kierowcę vw golfa, który ewidentnie bardzo się spieszył. Wyprzedzał inne pojazdy przekraczając podwójną linię ciągłą, a także – co najgorsze – na przejściu dla pieszych. Policjanci ruszyli za nim i wkrótce zatrzymali go do kontroli drogowej.

GMINA GOŁDAP. W środę około godziny 11.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Gołdap doszło do zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł 57-letni mieszkaniec gminy Biskupiec Pomorski.

ROŻYŃSK WIELKI. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku, do jakiego doszło dzisiaj kilka minut po godzinie 9 w Rożyńsku Wielkim.

POWIAT GOŁDAPSKI. Zakończyły się ferie zimowe w naszym regionie. Podczas dwóch tygodni gołdapscy policjanci dbali o to, aby przebiegały one przede wszystkim bezpiecznie.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci zatrzymali na naszych drogach kolejnych kierowców, którzy wykazali się brakiem rozsądku i wsiedli za kierownicę po alkoholu. Sprawcy wkrótce odpowiedzą przed sądem.

BOĆWINKA. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w ciągu dnia w Boćwince pod wiatą na rowerowym  szlaku Green Velo. W wyniku wypadku śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec gminy Gołdap.

POWIAT GOŁDAPSKI. Od 22 stycznia trwają w naszym województwie ferie zimowe. Gołdapscy policjanci już od weekendu go poprzedzającego kontrolują to, co dzieje się na drogach naszego powiatu, szczególną uwagę zwracając na przekroczenia prędkości.

POWIAT GOŁDAPSKI. Pracodawca z powiatu gołdapskiego w przedsiębiorstwie wielobranżowym zatrudniał bez wymaganych dokumentów 3 obywateli Białorusi.

GOŁDAP. Ta sprawa naprawdę mogła skończyć się tragicznie. 72-latek rozlał w domu benzynę i ją podpalił.

GOŁDAP. Do kolizji auta z przydrożną infrastrukturą doszło dziś rano na Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

GOŁDAP. Zaginął ***, mieszkaniec Gołdapi. Wyszedł z domu w niedzielę i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ma 29 lat, jest szczupły, ma 185 wzrostu, nosi okulary.

GOŁDAP. Policjanci z Gołdapi wyjaśniają okoliczności potrącenia 56-letniego mężczyzny. Kierowca mitsubishi uderzył w pieszego, gdy ten znajdował się na pasach.

SKOCZE. Wczoraj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich zatrzymali w Skoczach pijanego kierowcę vw passata.

logowanie