Loading


BAŁUPIANY. Do kolizji samochodu osobowego i ciężarówki służby drogowej doszło dziś o 9:20 w Bałupianach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

GOŁDAP. Pijanego 18-latka jadącego vw passatem zatrzymali dzisiejszej nocy gołdapscy policjanci. Młody kierowca na widok policyjnego radiowozu zmienił kierunek jazdy i przyspieszył.

GOŁDAP. W listopadzie ubiegłego roku w Gołdapi doszło do kilku kradzieży i kradzieży z włamaniem do jednego z domków jednorodzinnych, w którym trwały prace remontowe. W dwóch przypadkach sprawcy zabrali mienie o łącznej wartości około 3300 złotych. W wyniku działań policjantów zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty.

JABŁOŃSKIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś na drodze powiatowej między Konikowem a Jabłońskimi. Na prostym odcinku drogi BMW uderzyło bokiem w drzewo. Niestety, kierująca autem zdarzenia nie przeżyła.

JABŁOŃSKIE. Uwaga kierowcy - wypadek na drodze od DW650 do Jabłońskich. Droga jest zablokowana.

OKRASIN. Do czołowego zderzenia toyoty i mercedesa doszło na drodze wojewódzkiej nr 650 w Okrasinie. 3 osoby trafiły do szpitala.

GOŁDAP. 1 stycznia około godziny 3:30 policjanci podczas patrolu ulic miasta zauważyli volkswagena polo, którego kierujący wyjechał z ulicy, gdzie obowiązywał zakaz wjazdu.

WRONKI WIELKIE. 1 stycznia około godziny 6:20 kierująca volkswagenem passatem jadąc drogą wojewódzką nr 650 w kierunku Gołdapi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad autem, uderzyła w znaki znajdujące się na wysepce, po czym zjechała do przydrożnego rowu.

KOLNISZKI. W sylwestra około godziny 11:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o aucie, które pod Kolniszkami na drodze Górne - Botkuny wypadło z jezdni i trzech osobach poszkodowanych.

DW650. Około godziny 4:30 kierujący dostawczym renault na trasie Grabowo-Marcinowo, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu.

POWIAT GOŁDAPSKI. Zabawa sylwestrowa za nami. Gołdapianie bezpiecznie świętowali nadejście nowego roku. Funkcjonariusze interweniowali jedynie przy niegroźnych incydentach, głównie w sytuacjach związanych z zakłócaniem porządku publicznego, gdzie podłożem zachowań był przede wszystkim alkohol. W okresie sylwestrowo-noworocznym odnotowano 24 interwencje, w tym dwa zdarzenia drogowe.

KONIKOWO. Do wypadku doszło dziś na drodze wojewódzkiej nr 650 w Konikowie. 25-letnia kierująca nie zdołała zapanować nad samochodem i zjechała do rowu.

POWIAT GOŁDAPSKI. Wczoraj o godzinie 22.00 zakończyła się policyjna akcja pn. "Bezpieczny Weekend - Boże Narodzenie”. Nad bezpieczeństwem na drogach czuwali policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz funkcjonariusze innych pionów gołdapskiej policji.

GOŁDAP. Szybka i zdecydowana reakcja mieszkańca miasta zakończyła niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy. Mężczyzna wyjeżdżając z osiedlowego parkingu uszkodził kilka zaparkowanych samochodów i barierkę, po czym nie zważając na nic chciał pojechać dalej.

KOLNISZKI. Autobus zjechał dziś do przydrożnego rowu w Kolniszkach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

POGORZEL. Za popełnienie wykroczenia będzie odpowiadał 33-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie, który został wczoraj zatrzymany w Pogorzeli.

GOŁDAP. Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj przed godziną 22 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 650 i obwodnicy Gołdapi. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

GOŁDAP. Uwagę policjantów patrolujących wczoraj miasto zwrócił kierowca osobowego peugeota, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli okazało się, że to nie jedyne przewinienia kierowcy.

GOŁDAP. 12 grudnia około godz. 10:30 do odprawy na przejściu granicznym w Gołdapi zgłosił się 21-letni Rosjanin kierujący samochodem osobowym Gaz 31105.

DK65. Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dziś rano na drodze krajowej nr 65 między Gołdapią a Jabramowem.

WRONKI WIELKIE. Do niegroźnego wypadku doszło wczoraj na DW650 we Wronkach Wielkich. Kierująca oplem zjechała do rowu.

GŁÓWKA. Do czołowego zderzenia samochód doszło dziś po godzinie 9 na drodze wojewódzkiej w Główce. Nie żyje jedna osoba. Droga jest zablokowana.

DROGA KOWALKI-GRABOWO. Do kolejnej kolizji doszło około 11:35 pod Grabowem na drodze powiatowej w kierunku Pogorzeli. Kierujący fiatem doblo nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu. Samochód przewrócił się na dach.

GMINA GOŁDAP. Chwila nieuwagi i niedostosowanie prędkość do warunków panujących na drodze było przyczyną dwóch niegroźnych kolizji, do których doszło w ostatnich kilkunastu godzinach na terenie gminy Gołdap.

GOŁDAP. 4 grudnia kilka minut po godzinie 11.00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi odebrał zgłoszenie o wycieku kwasu solnego w jednym z zakładów zlokalizowanych w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Gołdapi.

GOŁDAP. Ponad 3 promile miała w wydychanym powietrzu kobieta kierująca skodą, którą wczoraj zatrzymali gołdapscy policjanci.

GOŁDAP. W czwartek na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi funkcjonariusze SG ujawnili w kontrolowanym samochodzie osobowym amunicję myśliwską. Właścicielem okazał się mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego.

GOŁDAP. 60-latek z gminy Gołdap wsiadł za kierownicę volkswagena „po kilku głębszych”. Zareagował inny kierowca, który zadzwonił na policję.

GOŁDAP. Dziś kilka minut przed godziną 8 dyżurny gołdapskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na ul. 1 Maja w Gołdapi. Doszło tam do zderzenia mercedesa z autobusem szkolnym.

GOŁDAP. Policjanci z wydziału kryminalnego gołdapskiej policji prowadzą sprawę, w której zabezpieczono rower górski z napisem „SELENE MBIKE” w kolorze czarno-niebieskim.