GOŁDAP. Nie miał uprawnień do kierowania, był pijany, zabrał auto kolegi i uszkodził latarnię oraz elewację bloku. Właśnie o takie bezmyślne zachowanie podejrzany jest 22-latek, którego ujęli świadkowie zdarzenia i przekazali policjantom.

GOŁDAP. W środę funkcjonariusze SG zatrzymali Rosjanina, który próbował wyjechać z Polski przez drogowe przejście graniczne w Gołdapi. Mężczyzna musiał zakończyć swoją podróż, gdy okazało się, że ma cofnięte uprawniania do kierowania pojazdami mechanicznymi.

GOŁDAP. Ile słoików mieści się w zbiorniku paliwa? Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Gołdapi już wiedzą, że np. w volkswagenie sharanie co najmniej 16.

GOŁDAP. Około godziny 7:35 na ul. Mazurskiej w Gołdapi zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

POWIAT GOŁDAPSKI. Za nami dwa bardzo wietrzne dni. Na szczęście w naszym powiecie nie było tak źle, jak w niektórych innych miejscach w kraju.

GOŁDAP, KOZAKI. Ponad dwa promile alkoholu miała w organizmie 32-letnia kierująca, której dziwne zachowanie na drodze zgłosił świadek jej jazdy. Kolejnym kierowcą, który nie zastosował się do przepisów, był 31-letni mieszkaniec Gołdapi.

POWIAT GOŁDAPSKI. Śnieg stopniał, na zewnątrz zrobiło się w ostatnich dniach nieco cieplej i zaczęło się... W weekend znać o sobie dali po raz pierwszy tym roku podpalacze traw. Gołdapscy strażacy musieli wyjechać gasić pożary w okolicach Galwieć, Rożyńska Małego i Suczek.

SUWAŁKI/PIETRASZKI. W jeden z wrześniowych weekendów w 2017 roku, w nocy z soboty na niedzielę w Pietraszkach doszło do zabójstwa 40-letniej kobiety. Wczoraj sprawca usłyszał wyrok.

GOŁDAP. Do 10 lat więzienia grozi trzem mężczyznom, którzy włamywali się do altanek na terenie ogródków działkowych w Gołdapi. Zostali zatrzymani po sygnale przekazanym przez świadka.

GOŁDAP. 3-letnie dziecko z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiło do szpitala w Gołdapi. Do zdarzenia doszło w piątek w jednym z mieszkań przy ulicy 11 Listopada.

POWIAT GOŁDAPSKI. We wtorek podczas krajowych działań pn. "Truck & Bus" policjanci gołdapskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali samochody ciężarowe.

POWIAT GOŁDAPSKI. 100 skontrolowanych pojazdów i 40 nałożonych mandatów karnych za niestosowanie się do ograniczeń prędkości to efekt działań policjantów na drogach powiatu gołdapskiego podczas kilkudniowej akcji „Prędkość".

GOŁDAP. Brak uprawnień do kierowania i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów były powodem niezatrzymania się do kontroli drogowej przez kierującego volkswagenem. Mężczyzna uciekał, bo bał się konsekwencji.

GMINA GOŁDAP. O tym, że kradzież nie popłaca, przekonał się wczoraj mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna przyszedł do sklepu, ale nie zamierzał w nim robić zakupów. Wyszedł z towarem, nie płacąc za niego.

GOŁDAP. Mieszkaniec powiatu węgorzewskiego planował przemycić przez granicę ponad 200 paczek papierosów. Chcąc, by funkcjonariusze celni z przejścia w Gołdapi odstąpili od kontroli, zaproponował im łapówkę.

POWIAT GOŁDAPSKI. Opady śniegu spowodowały znaczne pogorszenie warunków drogowych. Powierzchnie dróg są zaśnieżone i śliskie, nie trudno więc o zdarzenia drogowe. Policjanci z Gołdapi apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

GOŁDAP. Pijanego 18-latka jadącego vw passatem zatrzymali dzisiejszej nocy gołdapscy policjanci. Młody kierowca na widok policyjnego radiowozu zmienił kierunek jazdy i przyspieszył.

GOŁDAP. W listopadzie ubiegłego roku w Gołdapi doszło do kilku kradzieży i kradzieży z włamaniem do jednego z domków jednorodzinnych, w którym trwały prace remontowe. W dwóch przypadkach sprawcy zabrali mienie o łącznej wartości około 3300 złotych. W wyniku działań policjantów zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty.

JABŁOŃSKIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś na drodze powiatowej między Konikowem a Jabłońskimi. Na prostym odcinku drogi BMW uderzyło bokiem w drzewo. Niestety, kierująca autem zdarzenia nie przeżyła.
Wyszukiwarka

Loading