Loading


III Targi Pracy i Edukacji

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2018-03-20 10:00 - 13:00
Miejsce
hala OSiR w Gołdapi
Organizator
PUP w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi zaprasza pracodawców, agencje zatrudnienia, szkoły średnie i wyższe oraz instytucje szkoleniowe do wzięcia udziału w III Targach Pracy i Edukacji.

Targi Pracy i Edukacji są już cyklicznym wydarzeniem, na którym to wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę zatrudnieniową lub edukacyjną. Targi odbędą się 20 marca w hali OSiR przy ul. Partyzantów 31, w godzinach od 10.00 do13.00. Udział w targach to dobra okazja do podzielenia się wzajemną wiedzą i doświadczeniem, a także szansa przybliżenia własnej oferty zatrudnieniowej lub szkoleniowej osobom zainteresowanym podjęciem pracy bądź edukacji w określonym zawodzie. Wystawcom zapewniamy stoiska wystawiennicze, dobrą organizację i promocję. Udział w targach, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających jest bezpłatny.

Podmioty zainteresowane wystawieniem swoich stanowisk na tegorocznych targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego na stronie http://goldap.praca.gov.pl) i przesłanie go na adres PUP w Gołdapi, ul. Żeromskiego 18, faksem 87 615 03 95 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 05 marca.

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

 
 

Terminy

  • 2018-03-20 10:00 - 13:00