LoadingOLECKO. 24 lutego pod patronatem honorowym wojewody warmińsko- mazurskiego Artura Chojeckiego oraz starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka odbyło się podsumowanie osiągnięć lotowych gołębi pocztowych w sezonie 2017. Spotkanie zorganizował olecki oddział Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Podczas uroczystości w restauracji „Astra” w Olecku, prezes oleckiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Andrzej Ciołek wraz z burmistrzem Olecka Wacławem Olszewskim wręczyli zwycięzcom w poszczególnych kategoriach lotowych puchary i dyplomy. Warto podkreślić, że w oddziale lotuje ponad stu hodowców z terenu siedmiu powiatów: gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, giżyckiego, węgorzewskiego, suwalskiego i piskiego. Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem:

Oprócz standardowego planu lotu odbył się również prestiżowy międzynarodowy lot z Brukseli, z odległości ponad 1200 km w linii prostej. Na tle okręgu Białystok w zmaganiach indywidualnych wysokie lokaty uzyskali hodowcy: Stanisław Dawidowicz, Kamil Bondarenko i Andrzej Ciołek. W zmaganiach drużynowych na wysokich pozycjach utrzymali się: Kamil Bondarenko i Andrzej Ciołek.

Gratulujemy laureatom i życzymy jeszcze wyższych osiągnięć lotowych gołębi w kolejnych sezonach.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Komentarze  

~Czesio
+24
(31/7)
# ~Czesio
2018-02-27 12:47, IP: 164.126.146.*
Starosta Andrzej Ciołek dał patronat honorowy prezesowi oleckiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Andrzejowi Ciołkowi i został sponsorem imprezy. Trzy w jednym - oto skuteczność! jakie jest zaangażowanie pracowników Starostwa Powiatowego w Gołdapi w działalność Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych kierowanego przez prezesa Andrzeja Ciołka? Na czym polega "sponsorowanie" Starosty Gołdapskiego Andrzeja Ciołka przekazywane przez niego Związkowi Hodowców Gołębi kierowanego przez prezesa Andrzeja Ciołka? (zbieżność nazwisk nie przypadkowa) ;-)
Zgłoś komentarz
~Andrzej
+6
(19/13)
# ~Andrzej
2018-02-27 19:02, IP: 83.6.109.*
Przyłączam się do Czesia i stawiam konkretne pytanie dla Starosty Andrzeja Ciołka. Czy prawdą jest ,że pracownicy wydziału organizacyjnego i promocji Starostwa Powiatowego w Gołdapi realizują zadania tego stowarzyszenia w godzinach pracy ?
Andrzej Tobolski
Zgłoś komentarz
~CHOMICZEK
+9
(13/4)
# ~CHOMICZEK
2018-02-28 05:33, IP: 5.172.233.*
to ja jeszcze się przyłączę do przedmówców i zadam kolejne pytania co obchodzi starostwo start gołębi w Olecku nie mają co robić ? czy tam stworzyło się kółeczko wzajemnej adoracji pana prezesa ? i ostatnie pytanie pan Ciołek jest z Olecka czy z Gołdapi bo na listach wyników jest jako reprezentant Olecka.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś komentarz