Loading


GMINA BANIE MAZ. Uwaga, uwaga kochane wampirki! Jest nam niezmiernie miło Was zaprosić na pierwszą w tym roku, organizowaną przez nas akcję krwiodawczą, która odbędzie się 8 marca w godzinach 9.30-14.00 w sali narad Urzędu Gminy w Baniach Mazurskich.

Akcja ta odbędzie się w ramach kampanii "spoKREWnieni służbą" którą patronatem objął minister spraw wewnętrznych i administracji. Jest to ogólnopolska akcja krwiodawstwa mająca na celu oddanie hołdu żołnierzom wyklętym w dniu święta państwowego przypadającego 1 marca, a ustanowionego w 2011 roku jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Na każdego, kto zechce podzielić się tym życiodajnym płynem czekać będzie tradycyjnie kawa, herbata i coś słodkiego do wyboru. Dodatkowo po akcji rozlosowane zostaną gadżety ufundowane przez LKS "Pogoń" Banie Mazurskie oraz karnet obiadowy od Baru Młyn.

...ale to nie wszystko. Otóż akcja odbędzie się także w dość szczególnym dniu, bo w dniu święta kobiet i z tejże okazji mamy dla naszych dzielnych dawczyń miłą niespodziankę.

Do zobaczenia tłumnie!

OSP w Surminach