Loading


BANIE MAZ. W ubiegłym roku po raz pierwszy GOKiP przeprowadził konkurs na najpiękniejszą witrynę świąteczną. O świąteczne wystroje witryn sklepów, zakładów usługowych bądź lokali gastronomicznych w gminie Banie Mazurskie zadbali właściciele placówek. Ich ogromne zaangażowanie, kreatywność, oryginalne pomysły na dekoracje, stały się wizytówką nie tylko tych placówek, ale również całej przestrzeni publicznej w gminie.

Witryny oceniała zewnętrzna komisja konkursowa, która brała pod uwagę głównie kryteria określone w regulaminie konkursu. Dodatkowo oceniany był też wygląd wizualny lokalu wraz z otoczeniem, w jakim jest zaaranżowana świąteczna dekoracja witryny. Uwagę komisji zwrócił wysoki poziom i estetyka wykonanych dekoracji.

Wyniki konkursu:
  I miejsce: Agnieszka Pluta, zakład fryzjerski w Baniach Mazurskich
  II miejsce: Jagoda Kwit, sklep „Jagódka” w Lisach
  III miejsce: Małgorzata Skrzecz, sklep „Kubuś” w Baniach Mazurskich.

Sponsorami nagród w konkursie byli: Bank Spółdzielczy w Węgorzewie oraz firma Bogel-Group. Serdecznie dziękujemy sponsorom za współpracę przy realizacji konkursu, a przede wszystkim za wsparcie finansowe na zakup nagród dla zwycięzców. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów, pięknie ozdobionych witryn i kompozycji nawiązujących do świątecznej atmosfery.

GOKiP w Baniach Mazurskich