Loading


BANIE MAZ. Kochani krwiodawcy! Dziękujemy, że nas nie zawiedliście i tak licznie odpowiedzieliście na nasz apel. 18 grudnia do oddania krwi zgłosiło się 30 osób, z czego lekarz po uprzednim zbadaniu z różnych powodów zdrowotnych zdyskwalifikował 3.

13,5 litra życiodajnego płynu udało nam się dzięki wam zebrać, a tym samym zapewne uratować niejedno życie ludzkie, życie noworodków i osób, które pracują w służbach mundurowych i z różnych powodów losowych potrzebują krwi. Właśnie głównie dla takich osób Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zbiera krew.

Serdeczne słowa podziękowania należą się kierownictwu Baru Młyn - państwu Beacie i Adamowi Bazydłom, którzy ufundowali karnet obiadowy do zrealizowania w dowolnym dniu dla jednego krwiodawcy + osoby towarzyszącej. W drodze losowania wygrała go pani Anna Chrunik. Gratulujemy. Miła niespodziankę zrobił nam wójt gminy pan Łukasz Kuliś, fundując prezent niespodziankę pierwszemu krwiodawcy. Pan wójt chętnie także udostępnia nam salę, gdzie w komfortowych warunkach mogą odbywać się nasze akcje.

Podczas akcji udało nam się zebrać sporą ilość zabawek, pluszaków i książeczek, które jeszcze w tym tygodniu trafią do Domu św. Faustyny w Gołdapi, a tym samym uradują zapewne niejedno małe serduszko.

Kolejna akcja 9 marca. Zapraszamy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Surminach
organizator akcji krwiodawczej